Szanowni Państwo!

Przypominamy, że każdy rodzic/opiekun może wchodzić do części wspólnej przedszkola (szatni) razem z dzieckiem/dziećmi. Jednorazowo może wejść nie więcej niż czworo rodziców z dziećmi (jeden rodzic plus dziecko/dzieci). Rodzic/opiekun dokonuje pomiaru temperatury ciała dziecka.

Prosimy, aby rodzice zachowywali dystans od kolejnego opiekuna i pracowników przedszkola min. 1,5m. Następny rodzic może wejść po wyjściu będącego w środku opiekuna. Bardzo prosimy o sprawne rozbieranie oraz ubieranie dzieci i w miarę szybkie opuszczenie placówki, aby nie tworzyć kolejki oczekujących na zewnątrz osób.
Osoby przyprowadzające i odbierające dzieci powinny przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym (maseczka, dezynfekcja rąk).

Bardzo prosimy – Bądźmy dla siebie, w tych trudnych czasach, życzliwi i wyrozumiali.