Materiały dla rodziców

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KORZYSTANIA Z MATERIAŁÓW ZAMIESZCZONYCH PONIŻEJ. ZNAJDZIECIE TU PAŃSTWO KARTY PRACY DO ĆWICZEŃ GRAFOMOTORYCZNYCH, DOSKONALENIA NAUKI CZYTANIA, UTRWALANIA POJĘĆ MATEMATYCZNYCH, A TAKŻE TROCHĘ PIOSENEK, PODKŁADÓW MUZYCZNYCH PONADTO  ZAMIEŚCILIŚMY OPISY, JAK WYKONAĆ Z DZIEĆMI MASY PLASTYCZNE  I  W JAKI SPOSÓB MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ.

ABY WASZE DZIECI SIĘ NIE NUDZIŁY I DAŁY PAŃSTWU TROCHĘ WYTCHNIENIA, PROPONUJEMY WYSŁUCHANIE PRZEZ DZIECI  OPOWIADAŃ O RÓŻNORODNEJ TEMATYCE.ŻYCZYMY WIELU WSPANIAŁYCH ZABAW I CZERPANIA RADOŚCI Z OSIĄGANYCH SUKCESÓW W WYKONANIU ZADAŃ.

POWODZENIA!!!

Linki do stron dla dzieci przedszkolnych

Zabawy i ćwiczenia on-line

Filmy

Gimnastyka

PROPOZYCJE ZABAW RUCHOWYCH W PARACH : Rodzic – Dziecko (linki do stron):

Materiały pomocne w nauce czytania i poprawnej wymowie

Filmiki pomocne w przygotowaniu do czytania

Matematyka